Майно ТОВ “Оріана-Еко” втретє виставили на аукціон

На платформі електронних торгів СЕТАМ 20 липня втретє оголосили аукціон з продажу частини (997/1000) цеху технологічного транспорту загальною площею 7011 кв. метрів, що розташований за адресою: м. Калуш, вул. Шахтарська, 7. 20 Липня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 670 «Оріана» не погоджується з приватизацією цеху технологічного транспорту, проте суд постановив закрити провадження Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Заявки на участь в аукціоні прийматимуть до восьмої години ранку 21 серпня,. Вже за годину цього ж дня запланований початок аукціону. Продавцем нерухомого майна є Калуський відділ державної виконавчої служби, інформують “Вікна”.

В оголошенні зазначено, що у складі майна на торги виставлено адміністративно-побутовий корпус гаража БелАЗів (691,2 кв. метрів), виробничий корпус гаража БелАЗів (5006 кв. метрів), паливно-заправочний пункт зі сховищем, насосна, навіси, огорожа тощо. Приміщення розташовані на земельній ділянці загальною площею 2,6351 га, що є комунальною власністю та знаходиться в користуванні відповідно до  договору оренди землі від 21.06.2018 року.

Стартова ціна частини цеху технологічного автотранспорту на актуальних торгах знижена і становить понад 9 млн 190 тис. гривень.

Нагадаємо, оголошення про проведення перших торгів на платформі СЕТАМ оприлюднили 17 травня, а аукціон було заплановано на 16 червня. Однак він не відбувся. Стартова ціна об’єкта на торгах тоді становила понад 13,1 млн гривень. Другий аукціон було оголошено 19 червня, вже зі стартовою  ціною близько 11 млн 160 тис. гривень. Аукціон запланували на 19 липня, однак він теж не відбувся.

Майно, яке пробують приватизувати на електронних торгах, у статутний капітал ТОВ «Оріана-Еко» передало АТ «Оріана», якому належить 51% ТОВ «Оріана-Еко». Виконавча служба виставила його на торги для того, щоб виконати рішення судів про стягнення з ТОВ «Оріана-Еко» заборгованості з орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності.

Як раніше повідомляв міський голова Калуської громади Андрій Найда, Калуська міська рада зацікавлена в продажу частини цеху технологічного транспорту, оскільки вторговані кошти підуть на розвиток громади, а майно та відповідна земельна ділянка зможуть стати в пригоді майбутнім власникам — суб’єктам господарювання для здійснення своєї діяльності.

Як раніше повідомляли «Вікна», АТ «Оріана» не погоджується з приватизацією цеху технологічного транспорту, який вона свого часу передала у статутний капітал ТОВ «Оріана-Еко». Держпідприємство подало у Господарський суд Івано-Франківської області позов до ТОВ «Оріана-Еко» і Калуського відділу державної виконавчої служби про зобов’язання виконавчої служби виключити цех технологічного автотранспорту з опису у виконавчому провадженні та зняти з нього арешт. Йшлося про те, що арешт накладено у межах суми звернення стягнення з урахуванням виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів — 2 751 297 гривень 17 копійок.

Разом з позовною заявою АТ «Оріана» було подано до суду заяву про забезпечення позову — зупинення продажу цеху технологічного автотранспорту. Однак у червні суд відмовив у задоволенні заяви АТ «Оріана» про забезпечення позову. Підприємство вдруге звернулося до суду з аналогічною заявою, однак рішенням від 4 липня суд постановив закрити провадження щодо розгляду заяви АТ “Оріана” про забезпечення позову.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни