Майже 13 млн гривень на дослідження отримали науковці Прикарпатського університету

Відбувся щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

29 Січня,
2022,
15:30
Прикарпаття

Переглядів: 179


Наукові дослідження фінансуються з Державного бюджету України

Конкурсний відбір проходив у два етапи. Загалом було затверджено 612 робіт, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу ПНУ.

За результатами конкурсного відбору серед переможців — 4 проєкти науковців Прикарпатського національного університету імен Василя Стефаника. А саме:

  • «Творчий універсалізм митців української діаспори ХХ – початку ХХІ століття: ідентифікаційний, комунікаційний, синергетичний виміри» (керівниця — професорка Віолетта Дутчак), обсяг фінансування проєкту — 1 260 000 грн;
  • «Елементи гібридних сенсорних мікросистем для біомедичних застосувань» (керівник — професор Ігор Когут), обсяг фінансування проєкту — 2 400 000 грн.;
  • «Корекція метаболічного синдрому збагаченими сульфорафаном препаратами з проростків броколі» (керівник — професор Володимир Лущак), обсяг фінансування проєкту — 4 500 000 грн.;
  • «Застосування методів аналізу і топології до задач про класифікацію, розклад, продовження відображень між різними просторами» (керівник — професор Михайло Попов), обсяг фінансування проєкту — 4 500 000 грн.

Виконання проєктів та їхнє фінансування розпочалося з 2022 року за рахунок коштів державного бюджету України за бюджетною програмою “Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни