Майже 120 тисяч гривень за минулу добу видурили шахраї у прикарпатців

Шахраї видурили у краян майже 120 тисяч гривень: правоохоронці застерігають громадян.

Про це повідомила поліція області, передає Фіртка.

Через власну необачність прикарпатці втрачають великі суми грошей. Люди довіряють незнайомцям та самотужки віддають свої заощадження в руки аферистів.

Жертвою шахраїв став мешканець Тлумацької територіальної громади. До чоловіка зателефонував «псевдопрацівник» банку. Під приводом перевипуску кредитної карти, аферист переконав заявника перерахувати 18 000 гривень зі своєї карти на вказаний аферистами рахунок. Що чоловік і зробив та втратив гроші.

А от мешканку Олешківської ТГ за аналогічною схемою теж ошукали аферисти. Жінка надала реквізити своїх банківських рахунків та коди, які приходили їй на мобільний телефон у вигляді смс-повідомлень від «псевдобанкірів». Опісля, з рахунків потерпілої було знято майже 74 тисячі гривень.

55-річну мешканку Косівщини обдурили телефонні аферисти на 23 тисячі гривень. Шахраї сказали жінці, що з її рахунку намагаються зняти кошти, і тому необхідно перерахувати гроші на рахунок, який вказали невідомі. Потерпіла все виконала та втратила гроші.

Поліцейські Прикарпаття застерігають:

  • не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані, а також паролі, що можуть використовуватися для підтвердження платежів;
  • не заходьте на невідомі сайти та не переходьте за підозрілими посиланнями, які надсилають сторонні особи;
  • купляйте товари лише на перевірених сайтах;
  • здійснюйте банківські операції у фінансовій установі;
  • не довіряйте невідомим співрозмовникам.

Про будь-який факт чи спробі шахрайства повідомляйте на “102”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни