Лукашенко відреагував на чутки про його хворобу: Вмирати не збираюся, заспокойтеся – Новини України

Лукашенко відреагував на чутки про його хворобу: Вмирати не збираюся, заспокойтеся - Новини України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що перехворів на аденовірус, але без серйозних наслідків. Він заспокоїв своїх земляків і наголошу, що не збирається вмирати. Про це повідомляє Telegram-канал “Пул першого”.

– Якщо хтось думає, що я вмирати зібрався, заспокойтесь. Заспокойтесь. Це не більше, ніж пусті міркування в месенджерах і Telegram-каналах. Аденовірус чи що там було? Аденовірус. Нічого, – сказав Лукашенко під час наради з питань охорони здоров’я.

За його словами, через робочі поїздки країною і Росією він не мав можливості пройти лікування, внаслідок чого захворювання прогресувало.

– Ви ще мучитиметеся зі мною дуже довго, – пригрозив він чиновникам.

Чутки про проблеми зі здоров’ям у Лукашенка з’явилися на початку травня, коли він прибув на парад у Москві з перебинтованою рукою. За кілька днів ЗМІ писали, що нібито Лукашенка доставили до президентської лікарні поблизу мінська. Повідомлення про його хворобу почастішали після того, як білоруський лідер пропустив святкування Дня державного прапора Білорусі. Вперше на публіці він з’явився 15 травня.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни