Лінда Євангеліста зізналася, що у неї двічі за 5 років діагностували рак грудей – Новини України

Лінда Євангеліста зізналася, що у неї двічі за 5 років діагностували рак грудей - Новини України

Фото: Jim Spellman/WireImage

Супермодель 90-х Лінда Євангеліста розповіла, що вона двічі за останні п’ять років діагностувала рак молочної залози. Про боротьбу із хворобою знаменита манекенниця вперше розповіла в інтерв’ю The Wall Street Journal, присвяченому виходу книги «Linda Evangelista Photographed by Steven Meisel».

За словами зірки, лікарі виявили у неї онкологію у грудні 2018 року, вона перенесла двосторонню мастектомію. Лінда додала, що “тільки найближчі” знали про її важке захворювання.

– Я без вагань погодилася на операцію, бо хотіла залишити все це позаду, збиралася жити і не збиралася вмирати від раку, – уточнила Лінда.

У липні минулого року у Євангелісти знову знайшли пухлину у грудях. Модель сказала, що має “жахливий показник онкотипу”, який збільшує ймовірність рецидиву раку.

– Я сказала лікарю: “Виріжте всю пухлину. Я не хочу, щоб це виглядало красиво. Я хочу, щоб вирізали все. Хочу побачити дірку у своїх грудях, коли ви закінчите. Я не помру від цього”, – згадала манекенниця. – Я знаю, що однією ногою стою у могилі, але я повністю налаштована на життя.

Євангеліста пішла з модельного бізнесу через побічний ефект від косметичної процедури апаратної ліпосакції Zeltiq CoolSculpting. Після невдалої процедури вона зробила дві операції, що коригують, але це не допомогло. Лінда зазначила, що після того, що трапилося, все ще “намагається полюбити себе”. У серпні 2022 року вона вперше за довгі роки з’явилася на обкладинці британського Vogue та знялася для рекламної кампанії бренду Fendi.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни