Лікувально-діагностичний центр святого Луки надав 2500 безкоштовних послуг з початку війни

Лікувально-діагностичний центр святого Луки УГКЦ в Івано-Франківську продовжує безоплатно надавати послуги усім, хто потребує медичної допомоги.

24 Березня,
2022,
08:30
Прикарпаття

Переглядів: 124


Медичною допомогою скористалося 140 біженців

З початком війни медичний персонал ЛДЦ надав близько 2500 безкоштовних послуг та ще 430 згідно з реформою. Зазначимо, що медичною допомогою скористалося 140 біженців та понад 800 місцевих жителів, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Серед запитів, що виникають найчастіше, — загальна оцінка стану організму дітей і дорослих: прийом педіатра і терапевта, загальні клінічні аналізи, діагностика та консультації різнопрофільних спеціалістів.

Для усіх потребуючих в ЛДЦ працюють 42 лікарі: кардіологи, терапевти, педіатр, рентгенологи, травматологи, ендокринолог, невропатолог, психотерапевт, гастроентеролог, фізіотерапевт, гінекологи, уролог, дерматовенеролог, мамолог-онколог, ендоскопіст, отоларинголог, офтальмологи, інфекціоніст, лікарі УЗД, лікар функціональної діагностики та лікарі-лаборанти.

Отримати їх послуги можна у простий спосіб — достатньо зателефонувати чи прийти, щоб записатися на прийом. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Окрім надання послуг, працівники клініки займаються волонтерством та допомагають як фізично, так і морально усім потребуючим в цей нелегкий час. Крім того, певну частину чоловічого колективу вже мобілізували до ЗСУ. Працівники спільно моляться на роботі, та цілими родинами вдома за мир та наше військо, за людей, які перебувають в гарячих точках.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни