Лікуємо варикоз лазером – швидко, безболісно та ефективно

Варикозне розширення венозних судин є досить поширеним захворюванням, яке окрім потенційної шкоди здоров’ю має ще й чисто косметичний недолік, створюючи венозну сітку на поверхні ноги пацієнта. Одним з найбільш ефективних засобів лікування цієї хвороби є лазерне лікування варикозу у Львові, що засноване на достатньо безпечній та простій методиці. Позбавлення від варикозу під час лазерного лікування у клініці флебології Артема Чеховського здійснюється через ефект «зварювання» судинної стінки ураженої вени за допомогою лазерного променю після чого відбувається її поступове та неодмінне розсмоктування.

Коли можна проводити лазерне лікування та перелік протипоказань

Показаннями щодо застосування лазерного лікування варикозного розширення вен або ендовенозної лазерної коагуляції (абляції – відповідно до медичної термінології) слугують такі симптоми та прояви як:

  • постійне та безперервне відчуття неймовірної тяжкості в нижніх кінцівках, поява больових відчуттів у ногах навіть після незначних фізичних навантажень, поява набряків на ногах навіть після нетривалого ходіння;
  • розширення підшкірних вен, що стає видимим неозброєним оком та має не зовсім естетичний вигляд;
  • різка зміна кольору шкіри на нижніх кінцівках, що в деяких випадках може спричинити до появи трофічної виразки.

Перед зверненням до клініки флебології щодо проведення лазерного лікування варикозу пацієнту необхідно пройти відповідні обстеження та проконсультуватися щодо можливого способу лікування у вузькопрофільних лікарів – судинних хірургів.

Лазерне лікування варикозного розширення вен небажане, а в деяких випадках і неможливе у пацієнтів, що страждають на тромбоз глибоких вен або хронічну ішемію нижніх кінцівок. Такий метод лікування також протипоказаний при симптомах облітеруючого атеросклерозу, важких патологіях серцево-судинної системи та ознаках декомпенсованого цукрового діабету. Кожне протипоказання визначається в індивідуальному порядку в залежності від стану пацієнта та за результатами його повного обстеження.

Особливості підготовки до лікування та післяопераційна реабілітація

Лікування варикозного розширення вен із застосуванням лазера не належить до надскладних операційних втручань та не вимагає якоїсь ретельної підготовки. Процедура лікування у клініці здійснюється у відповідності до європейських стандартів, що давно застосовуються в провідних клініках Європи та США. Перед проведенням операційного втручання пацієнт обов’язково повинен пройти доплерографію – ультразвукову діагностику вен нижніх кінцівок та здати кров для проведення її дослідження на згортання та на інші показники.

Після процедури лазерного лікування варикозу пацієнтам рекомендовано носіння спеціального компресійного трикотажу з другим класом компресії впродовж 2-3 тижнів. Протягом одного місяця не бажане застосування теплових процедур, тривалого сидіння чи стояння без руху, піші прогулянки можуть тривати не більше двох годин на день.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни