Light Dreams презентував “Summer sunset live”, знятий на калуському кар’єрі

21 грудня на офіційному Youtube-каналi електронного дуету Light Dreams з Калуша вийшла прем’єра лайву “Summer sunset live”. 22 Грудня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 231 Light Dreams зіграли літній мікс на березі калуського кар’єру Гурт Light Dreams (музичний дует Олександра Ская і Ольги Кубик) презентував новий літній трек, який відіграли цього літа на Домбровському кар’єрі, інформують “Вікна”.

“Ми хотіли поєднати нашу приємну музику і красу природи, тому спеціально підібрали місце на березі озера затопленого кар’єру і вибрали час так, щоб якнайкраще можна було передати позитивний вайб нашого лайву. Зараз, коли на вулиці температура опустилася нижче нуля і практично немає сонця, ми вирішили поділитися цим літнім виступом і подарувати нашим фанатам і любителям музики Liquid DnB гарний настрій і відчуття радості та тепла”, — кажуть музиканти.

У “Summer sunset live” увійшли треки з майбутнього альбому, який планується до виходу на початку 2023 року.

Довідка. Light Dreams — український музичний дует, котрий звучить у напрямку живої електронної та chillout/downtempo музики.

З моменту створення групи, музиканти щільно гастролюють, граючи концерти у Молдові, Білорусі, Польщі, Естонії, Латвії, Литві. А також, брали участь у великих українських і закордонних фестивалях, таких як Koktebel Jazz Festival, Leopolis Jazz Festival, Atlas Weekend, Gogol Fest і Vibronica Music Festival, час від часу створюючи колаборації з іншими музикантами та групами.

За період існування Light Dreams випустили 6 ЕР (“Faces of Nature”, “Time for Spring”, “Moonlight”, “The Trip”, “X-mas Eve” та “Support Ukraine live”) і спільний альбом “Escape from the Nebula” у колаборації з музикантами з Іспанії та Латвії.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни