Лідер чемпіонату України переміг калуський “Легіон” завдяки шайбі дебютанта

Кияни перервали шестиматчеву переможну серію калушан і продовжують лідирувати в чемпіонаті. 28 Січня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 138 Але в підсумку доля зустрічі вирішилася в овертаймі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

«Сокіл» (Київ) – «Легіон» (Калуш) – 2:1 ОТ (0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Бабинець (Благий), 25:59. 1:1 – Захаров (Ромащенко, Луговий), 43:03. 2:1 – Куцевич (Вол. Алексюк), 61:09

«Сокіл»: Дьяченко; Вол. Алексюк – Євсейчик, Благий – Куцевич – Бабинець; Сисак – Бондарєв, Чердак – Мазур – Янішевський; Полоницький – Горлушко, Жеребко – Вал. Алексюк – Слюсар; Утукін, Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

«Легіон»: Аріпов; Таран – Сірченко, Луговий – Захаров – Ромащенко; Гордійчук – Бабчук, Халін – Кривоножкін – Паламарчук; Філімонов – Явний, Пойманов – Собченко – М. Олійник; Терешко – Крайник, Дурдиєв – О. Васильєв – Дуюн. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер

27 січня. Київ. Палац спорту

Впродовж першого періоду команди, таке враження, вкочувалися в змагальний процес після тривалої паузи без матчів. І якщо «Легіон» впродовж останнього місяця провів два матчі проти «Києва», то «Сокіл» працював лише в тренувальному режимі. До того ж тренерський штаб киян вніс певні корективи в поєднання ланок, виходячи з останніх кадрових змін. Так, через дефіцит оборонців у другій парі разом з Іваном Сисаком діяв нападник Артем Бондарєв. Також з приходом центрфорварда Владислава Куцевича з ним знову об’єдналася в одну ланку давня зв’язка Благий — Бабинець, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Федерації хокею України.

Саме цей, один із найкращих у нашому хокеї дуетів і відкрив у другому періоді рахунок матчу: кидок Романа Олексій Аріпов відбив, а Сергій зіграв на добиванні. Загалом другий період минув за великої переваги господарів, які проте з чималої кількості моментів реалізували лише один.

А на початку завершальної 20-хвилинки продемонструвало, як треба витискати максимум з мінімуму, провідне тріо «Легіона»: Луговий і Ромащенко вивели на побачення з Дьяченком Захарова і капітан калушан майстерно переграв новачка «Сокола», закинувши йому першу шайбу. До того ж, впродовж третього періоду ударна ланка гостей організувала ще кілька непоганих контратак. У «Сокола» непогані нагоди відзначитися мали Роман Благий і Олексій Янішевський.

Але в підсумку доля зустрічі вирішилася в овертаймі. На початку другої хвилини з передачі Володимира Алексюка шайбу у ворота спрямував Владислав Куцевич, тим самим ефектно відзначивши свій прихід у найіменитішу команду України.