Лева, що жив у прикарпатському селі, передадуть до Африки – Новини Галича

Лева, що жив у прикарпатському селі Старуня, передадуть до Африки – у спеціалізований притулок.

Про це повідомили у Держекоінспекції Карпатського округу.

“Останніми днями в засобах масової інформації набуло резонансу питання щодо утримання в неволі тварини екзотичного для України виду – лева, який перебуває у приватній власності в с.Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області”, – кажуть в ДЕІ.

Державна екологічна інспекція Карпатського округу зв’язалась із декількома притулками тварин з клопотанням прийняти лева на тимчасове утримання. Внаслідок перемовин досягнули домовленості із благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Порятунок диких тварин», який погодився прийняти лева на тимчасове утримання.

Власник тварини пообіцяв добровільно передати лева в притулок. Узгоджується процедура передачі. Питання перебуває на контролі Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Про передавання лева поінформують додатково.

  • “Після адаптації у притулку, тварина в рамках міжнародної співпраці буде передана в один із національних парків Африки для проживання у напіввільних природних умовах”, – кажуть в інспекції.

    Нагадаємо, власник оселив хижака на старому складі, час від часу вигулював його на звичайному повідку неподалік хати. Селяни боялися, що одного разу власник не втримає 160-кілограмову тварину і лев побіжить селом.

  • Категорії: Життя, НовиниПомічено: держекоінспекція, лев, Старуня, тварини

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни