“Летючий лижник” Євген Марусяк з Франківщини у ТОП-10 Континентального кубка

“Летючий лижник” Євген Марусяк з Франківщини у ТОП-10 Континентального кубка“Летючий лижник” Євген Марусяк з Франківщини у ТОП-10 Континентального кубка

Євген Марусяк продовжує вдало виступати. Він потрапив у ТОП-10 Континентального Кубка зі стрибків з трампліна в німецькому Клінгенталь.

22-річний спортсмен з Криворівні із другим найкращим виступом історії України в другому за силою турнірі в стрибках з трампліна. Кращий результат має лише Володимир Гливко в далекому 1996 році. Він тобі посів 6 місце.

Сьогодні в німецькому Клінгенталь Євген Марусяк полетів на 135 м та 137 м і фінішував на високому 7 місці, інформує “Галка” з посиланням на Skijumping. UA.

Марусяк вперше в кар’єрі здобув очки на зимовому виступі Континентального Кубка. Він восьмий українець, хто зумів зимою потрапити в ТОП-30.