“Легіон” зазнав другої поразки у серії плей-оф Чемпіонату України

Калуський “Легіон” продовжує свій шлях в плей-оф Чемпіонату України по хокею.

Сьогодні, 14 березня, відбулася друга зустріч проти команди “Кременчук”, інформує Фіртка. Перша гра завершилася перемогою “містяни” із рахунком 5:1.

На 13-й хвилині першого періоду Віталій Лялька відкрив рахунок. На цей момент, калуський “Легіон” грав в меншості. Руслан Ромащенко отримав дві хвилини штрафу за гру високо піднятою ключкою. Через хвилину рахунок став 2-0. Богдан Середницький “прошив” воротаря калушан.

Кілька секунд знадобилося “містянам”, щоб втретє закинути. Владислав Варава прицільним кидком із синьої лінії відправив шайбу у ворота. Одразу після цього, тренери “Легіону” взяли тайм-аут.

На жаль, старт другого періоду затягнувся через повітряну тривогу.

У другій 20-хвилинці команди довго не могли відзначитися. Тільки на 10-й хвилині “Легіон” реалізував більшість. Після кидка Тарана, ключку підставив Руслан Ромащенко. 3:1 на табло.

За сім хвилин до кінця періоду Кременчук відновив перевагу у три шайби. Микита Кругляков кидком в один дотик вразив дальню “дев’ятку” “Легіону”. Окрім цього, Віталій Лялька оформив дубль.

Після другого періоду рахунок в матчі — 5:1.

У третій 20-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. Сергій Пойманов відзначився на десятій хвилині, зробивши рахунок 5:2. Однак, останнє слово було за господарями. Віталій Лялька оформив хет-трик та встановив остаточний рахунок – 6:2.

Рахунок у серії 2-0 на користь кременчуцької команди. Нагадаємо, що серія триватиме до трьох перемог.