“Ледве встигали перезаряджати NASAMS. Як з артилерії ними лупили”, — Речник Повітряних Сил

Українські фахівці протиповітряної оборони “на відмінно” освоїли зенітні ракетні комплекси NASAMS, які в ніч на 1 січня 2023 року вправно знищували іранські безпілотники-камікадзе. 01 Січня, 2023, 18:30 Україна Переглядів: 240 Українські фахівці, які лише кілька тижнів тому проходили навчання, нині вправно застосовують NASAMS

Про це речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат розповів в ефірі національного телемарафону, інформує “УП”.

“Бачимо, що небо було дійсно під надійним захистом. Хочеться ще відзначити допомогу партнерів. Для них має бути такий знак-сигнал, тому що NASAMS ледве встигали перезаряджати наші військовослужбовці. Як з артилерії ними лупили.

Такого досвіду застосування цього ЗРК, мабуть, ніхто не має: під час ведення бою перезаряджати комплекс і знищувати повітряні цілі. Це говорить про те, що в нас просто їх мало… ракети є, а самих ЗРК нам треба більше.

Це ще один сигнал нашим партнерам — наскільки вправно та ефективно в таких бойових умовах можуть застосовувати бойову техніку іноземного виробництва наші фахівці, які лише кілька тижнів тому проходили навчання”.

Юрій Ігнат підтвердив, що всі 45 дронів-камкадзе, направлені ворогом на Україну в новорічну ніч, були знищені підрозділами протиповітряної оборони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни