КУПУЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ – Новини Івано-Франківська

В травні в Івано – Франківську з’явиться п’ять магазинів з продукцією виключно місцевих виробників. Таку ініціативу вже підтримало більше 30-ти виробників. І готові постачати свою продукцію в магазини «Купуй івано-франківське».

Світлана Криворучко, директор департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження зазначає : «Зараз в місто заходить багато великих торгівельних мереж, ми бачимо наскільки важко місцевим виробникам увійти в ці мережі, особливо якщо це стосується продуктів харчування. Така підтримка мала б стати вагомою для них, щоб вони не зупиняли свою діяльність та розвивались. Сподіваємось це спровокує зріст нових робочих місць. На разі ми відібрали п’ять місць де на нашу думку такі магазини були б доречними, зараз це опрацьовує управління архітектури».

«Зараз є та проблема, що наші виробники не завжди можуть популяризувати та реалізувати товари. Тому, спільною ініціативою з підприємцями міста вирішили створити п’ять таких магазинів під назвою «Купуй івано- франківське», де виключно франківські виробники продуктових і промислових виробів зможуть продавати свою продукція. Я думаю, що це хороший приклад того як популяризувати місцеві вироби та продукти. Можливо цей досвід переймуть й інші міста», – розповідає голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

КУПУЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни