Культура, яка проситься назовні. У калуському “Хабі 93” відбулися творчі “Трансформації”

Свої творчі роботи демонструвала просто неба художниця Христина Музичин, лунала музика, а поети — читали вірші. 24 Липня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 172 Свої роботи на виставці просто неба представила Христина Музичин. Фото: Андрій Найда/Facebook

Також під час мистецької акції у внутрішньому дворику молодіжного простору “Хаб 93” на вулиці Грушевського просто неба можна було придбати вироби ручної роботи.

Організатором акції “Трансформації” стала “Мандрівна Майстерня Безхвостих Мавп”, інформують “Вікна”.

Враженнями від заходу поділилася Марта Галкіна:

“Дякую за ковток свіжого повітря сьогодні і думки про поетів нових і олдскульних в Калуші. Нове віяння, яке розбудило стару тусовку поетів. Ця дівчина Анастасія Колісняк мене заворожила. Дуже суттєві вірші, що вона пише про війну. Після неї виступав Сергій Оцел зі Львова — зовсім інший. Він навіть заморочився, бо має чудернацькі вірші, але їх розкидано по записниках по всій країні. Ну і звичайно, Остап Микитюк, він поза конкуренцією. Своїм світовідчуттям повертає в часи ще журналістські, ще коли були “Нас троє” — Ірина Червінська, Оленка Бараненко, Остап Микитюк Культура, яка проситься назовні і знаходить однодумців у “Хаб 93″. Молодці, прекрасна локація для поетів музикантів”.

Сьогоднішні “Трансформації”, які анонсувалися громадською організацією “Калуські вільні люди” — це свідчення того, що в нашій громаді викристалізовується справді нова генерація молодих людей, які мислять вельми прогресивними категоріями, люблять своє місто, хочуть бути корисними. І дуже відрадно, що в своє коло вони залучають все більше й більше людей, зазначив міський голова Андрій Найда.

А вже сьогодні, 24 липня, “хабівці” організовують перше заняття англомовного розмовного клубу. Охочим відвідати захід слід зареєструватись за посиланням та пройти тест.

Довідка. “Мандрівна Майстерня Безхвостих Мавп” — творча колоборація притомних музик, писак і художників, що мандрує з міста в село, а зі села у містечко, щоб небайдужі до арту люди зі всеї України могли показати, що у них виходить, перезнайомитися і їздити одні до одних в гості, а місцеві жителі мали змогу відвідати культурну подію, альтернативну походу до генделика чи перегляду телепередач.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни