Куліба закликає до повної заборони пропагандистських ресурсів РФ – Новини України

Куліба закликає до повної заборони пропагандистських ресурсів РФ - Новини України

Фото: twitter.com/DmytroKuleba

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав повністю заборонити підконтрольні Кремлю інформаційні ресурси у всьому світі, зазначив, що в ефірах фактично здійснюється підбурювання до геноциду українців. Про це він написав у своєму Twitter, коментуючи опубліковані проектом Russian Media Monitor фрагменти з ефіру російського телеканалу.

В оприлюдненому фрагменті російської передачі розповідають, що метою ракетних ударів Росії є енергетична інфраструктура, а коментуючий депутат Держдуми заявляє, що це є “виявом священної ненависті” до українців і має на меті змусити громадянське населення вимагати капітуляції.

– Підбурювання до геноциду на російському телебаченні – у повному розпалі. Вони визнають, що Росія б’є українською критичною інфраструктурою для того, щоб створити нестерпні умови для цивільного населення, і закликають до нових ударів. Російську пропаганду потрібно повністю заборонити – і в ЄС, і в інших країнах світу, – відреагував Кулеба.

Служба безпеки України повідомила про затримання блогера, який працював на російський пропагандистський телеканал RT. Згідно з опублікованими СБУ скринами, “журналіст” знімав відео в окупованих Мелітополі та Маріуполі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни