Кулеба нагородив 13-річну українку Софію Самолюк, яка відмовилася виступити на фестивалі в Італії через росіян – Новини України

Кулеба нагородив 13-річну українку Софію Самолюк, яка відмовилася виступити на фестивалі в Італії через росіян - Новини України

Фото: uainfo.org

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відзначив нагородою 13-річну українку Софію Самолюк, яка відмовилася брати участь на вокальному фестивалі у Сан-Ремо через росіян. Про це політик повідомив у своєму Інстаграмі.

– 13-річна Софія Самолюк відмовилася виступати на дитячому вокальному фестивалі в Сан-Ремо через присутність представника Росії та вразила весь світ своєю промовою. Не заспівавши жодного слова, але сказавши важливі слова, вона здобула перемогу для України в Сан-Ремо, – повідомив міністр.

За сміливий вчинок голова МЗС нагородив маленьку вокалістку спеціальним дипломом, у якому висловив подяку за перемогу духу у культурній дипломатії.

– Я вдячний їй за цей вчинок і не хочу, щоби через організаторів фестивалю вона залишилася без заслуженої нагороди. Тому наголошую на її спеціальній подяці Міністра закордонних справ України за перемогу духу в культурній дипломатії, – наголосив він.

Переможниця Чорноморських Ігор 2021 року, 13-річна українка Софія Самолюк відмовилася виступити на сцені фестивалю Sanremo Junior, який проходив в Італії. За кілька годин до цього вона дізналася, що у конкурсі братимуть участь представники РФ, після чого ухвалила таке рішення. Замість очікуваного номера дівчинка виголосила промову, в якій заявила про неприпустимість присутності на міжнародній сцені представників країни-агресора.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dmytro Kuleba (@dmytro_kuleba)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни