Кухня вихідного дня. Заварні хрустики, які можна готувати військовим

Калушанка Любов Біріна проонує рецепт заварного печива на олії. Це хороше рішення для тих, у кого мало борошна і немає масла.

12 Березня,
2022,
14:00
Калуш

Переглядів: 126


Пам’ятайте, що заварне тісто “росте” втричі і більше

“Печиво дуже смачне! Воно сухе, без начинок — робиться швидко, порція чималенька. Термін — плюс-мінус 3 місяці, тому його можна готувати й нашим воїнам. Єдине -— хоче немалу кількість яйця. Ящо немає можливості, можна дати половину яйця і половину води. Тоді буде не таке пишне”, — пише калушанка.

Заварні хрустики на олії

  • Вода 140 мл
  • сіль 0,5 г (щіпка)
  • олія рафінована 70 г
  • борошно 150 г
  • яйця 300 г (6 невеликих)
  • кунжут 25 г
  • цукор 25 г

У каструлю з товстим дном влити воду, олію, додати сіль. Довести до кипіння, одноразово ввести борошно, інтенсивно вимішати до однорідного тіста. Забрати з вогня.

Тісто трохи охолодити і по одному додавати яйця. Ваше тісто може взяти менше, може більше (це залежить від борошна, температури заварки), тому останнє яйце давати поступово. Тісто у жодному разі немає бути надто рідким! Якщо даєте половину води Ч спочатку даєте воду, а потім яйцями доводите тісто.

Духовку розігріти до 200 градусів С. Листи для випічки покрити пергаменом або силіконовим килимком. Витискати одноразовим мішком з тонкою круглою насадкою. Якщо немає, то в одноразовому мішку зробити невелику дірку, тоді можна без насадки. Ящо немає мішка — взяти міцний “файлик”.

Витискати тонкі напівфабрикати продовгастої форми, довжина 5-6 см. Не тисніть товсті смужки. Пам’ятайте, що заварне тісто “росте” втричі і більше.
Посипати сумішшю кунжута та цукру, можна просто цукру.

Пекти при 200 градусах лизько 20 хвилин на трьох рівнях з включеною конвекцією. Якщо після цього часу печиво всередині м’яке — температуру знизити до 160 градусів і досушити (до 10 хвилин).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни