Кріс Хемсворт зробить перерву в кар’єрі через схильність до хвороби Альцгеймера – Новини України

Кріс Хемсворт зробить перерву в кар'єрі через схильність до хвороби Альцгеймера - Новини України

Фото: Jamie McCarthy/Getty Images

Кріс Хемсворт візьме перерву в акторській діяльності після новини про те, що у нього схильність до розвитку хвороби Альцгеймера. Артист пройшов дослідження у рамках документального серіалу Disney+ “Без кордонів”. Після завершення рекламного туру на підтримку проекту, Хемсворт повернеться додому до Австралії, щоб провести час зі своєю дружиною, актрисою Ельзою Патакі та їхніми трьома дітьми. Про це пише Vanity Fair.

У коментарі виданню Кріс зізнався, що тести підтвердили його “найбільший страх” і тепер він намагатиметься вжити “профілактичних заходів”. За результатами аналізів, у актора виявили дві копії гена ApoE4, одна від матері, інша від батька, що збільшує шанси розвитку хвороби у 8-10 разів вище, ніж у інших людей. Приблизно 2-3 відсотки населення Землі є носіями двох копій такого гена.

– Це не означає, що мені вручили заяву “на вихід”. Якщо ви подивіться на профілактику хвороби Альцгеймера, то перевага профілактичних заходів у тому, що вони впливають на все життя. Все це стосується управління сном, управління стресом, харчування, руху, фітнесу. Це все одні й самі інструменти, які потрібно застосовувати послідовно, – зазначив артист.

Спочатку Кріс мав отримати всі результати генетичного тесту у прямому ефірі на камеру, але творець проекту Даррен Аронофскі розповів йому про це особисто після отримання документів. Згодом зірці Marvel запропонували прибрати з серіалу будь-які згадки про хворобу Альцгеймера, але Хемсворт відмовився від цієї ідеї. Актор розповів про генетичний ризик розвитку хвороби Альцгеймера, щоб люди знали про це і розуміли, що треба боротися із цією проблемою. Хемсворт також підтвердив журналу, що його дідусь зараз лікується від хвороби Альцгеймера.

– Мене непокоїло те, що я просто не хотів маніпулювати цим і занадто драматизувати, перетворюючи це на якусь жартівливу спробу викликати співчуття чи щось ще для розваги, – поділився він із виданням.

Найближчим часом 39-річну зірку “Тора” можна буде побачити у майбутньому сіквелі “Божевільний Макс: Фуріоса”, зйомки якого завершилися на початку цього місяця.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни