Креативний директор “Євробачення” Ненов розповів, як Руслану буде задіяно у фіналі конкурсу – Новини України

Креативний директор "Євробачення" Ненов розповів, як Руслану буде задіяно у фіналі конкурсу - Новини України

Фото: Christopher Furlong/Getty Images

Креативний директор “Євробачення” від України Герман Ненов відреагував на скандал зі співачкою Русланою, яка зізналася у соцмережах, що організатори не покликали її виступити на сцені конкурсу у Ліверпулі. В інтерв’ю KP.UA режисер зазначив, що Руслану таки буде задіяно в одному з номерів у гранд-фіналі “Євробачення”, проте більше подробиць розкривати не став.

– Руслана буде проявлена в рамках шоу, зокрема і в гранд-фіналі. Вона з’явиться в одному з номерів з дуже особливою місією та символізмом. Перша перемога Руслани для України неодмінно буде вшанована. В нашій країні майже кожен представник «Євробачення», який увійшов у топ-10, гідний того, щоб стояти на сцені у цьому році. Ми обирали артистів, які виступають у півфіналах та фіналі «Євробачення», не за принципом особистих симпатій, а за концептуальністю конкретно цьогорічного шоу, – заявив Герман Ненов.

Організатори шоу запросили виступити знакових для “Євробачення” артистів у півфіналах та фіналі пісенного конкурсу в Ліверпулі, але першої переможниці від України – Руслани Лижичко – у цьому списку не виявилось. Скандал у мережі піднявся після того, як з’явилася новина, що артистка нібито виступить у фіналі музичного змагання наживо з Києва. Менеджер Руслани Яна Прядко у коментарі ТСН спростувала цю інформацію, наголосивши, що у цей час співачка фізично перебуватиме у Великій Британії. З ініціативи влади Ліверпуля вона візьме участь у заходах, присвячених “Євробаченню”.

Півфінали “Євробачення-2023” відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Як учасник від країни-переможця торішнього конкурсу, гурт TVORCHI виступить одразу у фіналі під 19-м номером.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни