«Костанза» отримала ліцензії з виробництва у Калуші теплової й електричної енергії

На офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оприлюднили постанову від 25 жовтня. 02 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 526 Новий власник ТЕЦ має зберегти основний вид діяльності підприємства упродовж п’яти років

Йдеться про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії ТОВ «Костанза». За документом, установлена теплова потужність обладнання становить 984 Гкал/год. Іншою постановою НКРЕКП видала ТОВ «Костанза» ліцензію з виробництва електричної енергії, інформують “Вікна”.

Також 25 жовтня Національна комісія зупинила дію ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та з виробництва електричної енергії, виданих ДП «Калуська ТЕЦ-Нова».

Нагадаємо, Фонд державного майна продав єдиний майновий комплекс державного підприємства “Калуська теплоелектроцентраль-Нова” з аукціону 30 листопада минулого року за 961,2 млн гривень, включаючи 160,2 млн гривень податку на додану вартість. Переможцем стала компанія “Костанза”. Договір купівлі-продажу Калуської ТЕЦ було укладено 3 грудня 2021 року, а акт приймання-передачі державного майна було підписано 2 вересня цього року. Приватизація Калуської ТЕЦ вважається завершеною. За умовами продажу, новий власник ТЕЦ має зберегти основний вид діяльності підприємства упродовж п’яти років.

Тим часом опалювальний сезон від Калуської ТЕЦ — під загрозою зриву.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни