Коронавірус на паузі. В калуських лікарнях немає жодного хворого з Covid-19

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 5 січня зареєстровано 27 120 підозр на коронавірусну хворобу. 05 Січня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 53 Ілюстроване фото. З 29 грудня по 5 січня на Калущині зафіксовано одну підозру на коронавірусну хворобу

За останню добу додалася одна нова підозра. На цю дату зафіксовано 13 618 підтверджених випадків COVID-19, за останню добу зафіксовано один випадок захворювання. Впродовж останнього тижня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади немає хворих з COVID-19 чи з підозрами, інформують “Вікна”.

За останній тиждень, з 29 грудня по 5 січня, на Калущині зафіксовано одну підозру на коронавірусну хворобу (попереднього тижня — теж одну) та стільки ж, один новий випадок захворювання. У попередні тижні виявляли  один і чотири нові випадки COVID-19. Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня, тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася, починаючи з середини жовтня захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, у вересні — 351, у жовтні — 125 нових випадків, у листопаді виявили 19 нових випадків COVID-19, а у грудні — всього 11.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни