Король Чарльз III приїде в Ліверпуль, щоб запалити вогні на сцені “Євробачення-2023” – Новини України

Король Чарльз III приїде в Ліверпуль, щоб запалити вогні на сцені "Євробачення-2023" - Новини України

Фото: Getty Images

Британський король Чарльз III та королева-консорт Камілла відвідають Ліверпуль 26 квітня перед проведенням “Євробачення-2023”, яке проходить від імені України. Король символічно увімкне вогні на сцені конкурсу в M&S Bank Arena, щоб продемонструвати її дизайн. Про це повідомила BBC з посиланням на Букінгемський палац.

Король та королева познайомляться з ведучими шоу, включно з українською співачкою Юлією Саніною, організаторами конкурсу та представницею Великобританії на “Євробаченні-2023” Мае Муллер.

В рамках візиту до Ліверпулю Чарльз та Камілла відвідають Центральну бібліотеку Ліверпуля, щоб офіційно відзначити її побратимство з першою публічною бібліотекою України – Регіональною науковою бібліотекою в Одесі.

Півфінали “Євробачення-2023” пройдуть 9 та 11 травня, а фінал 13 травня. Гурт TVORCHI автоматично потрапить до фіналу, як представник країни-переможця минулого року. У якості музичних гостей на сцену у Ліверпулі вийдуть Юлія Саніна, Alyosha, Марія Яремчук, OTOY, Злата Дзюнька, GO_A, Джамала, Тіна Кароль, Вєрка Сердюча. Фінал відкриють переможці минулого року гурт Kalush Orchestra з хітом Stefania.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни