Корм для котів та кішок преміум класу: чому варто його купити? – Новини Галича

Для будь-якої тварини головне – це харчування. З їжі і кіт, і людина отримує необхідні для підтримки міцного здоров’я корисні речовини, як вітаміни, мінерали, мікроелементи.

Коли в будинку з’являється новий вихованець, в першу чергу потрібно подумати над тим, чим ви його годуватимете. Деякі власники воліють готувати їжу самостійно, але це забирає багато сил і часу, а за ціною не вийде дешевше, адже для приготування потрібно купувати високоякісні продукти, а також додатково доведеться купувати вітаміни та мінерали.

І зовсім інша справа – корм для котів преміум класу. У ньому вже є все, що потрібно вашому улюбленцю. Головне – вибрати відповідний корм за ціною, певного виробника та смаку. З останнім визначиться вже ваш кіт – можна запропонувати різні варіанти, і тварина сама підкаже, який з них їй найбільше подобається.

6419a3c8d8ce3.jpeg

Плюси корму для котів преміум класу

Усі корми поділяються на різні класи. Так, є найпростіші та найдешевші – у них дуже мало натурального м’яса, але багато замінника у вигляді порошку м’ясного. Тут є корисні компоненти, але є й ті, які можуть бути шкідливими для тварини. Є й дуже дорогі, які підійдуть тваринам з особливими потребами.

Корм преміум класу – це ідеальне співвідношення ціни та якості. У ньому багато корисних та натуральних компонентів, як натуральне м’ясо, овочі, фрукти, ягоди, а також тут є мінерали, вітаміни, амінокислоти. Засвоюється він організмом кішок теж добре – приблизно на 75%, що є чудовим показником.

Є також цей корм і такі переваги:

  • у рибі, м’ясі, субпродуктах міститься натуральний білок, а також жир – вони необхідні для нормального здоров’я та самопочуття тварини;
  • є тут і злаки, які також дуже корисні. Але треба враховувати, що такий корм не підійде тим тваринам, які мають зайву вагу, проблеми зі шлунково-кишковим трактом або є алергія на злаки. В такому разі потрібен корм дорожче, у складі якого не буде злаків;
  • тут не буде штучних барвників та консервантів. При цьому сам корм має приємний смак і аромат – тварини навряд чи відмовляться від задоволення їм поласувати. Важливо лише вибрати відповідний корм – котику може прийтись до душі харчування з куркою, рибою або яловичиною.

Виробник на упаковці обов’язково вказується склад та таблицю з енергетичною цінністю корму. Важливо вивчити інформацію – якщо кіт має якусь непереносимість, ви можете вибрати інший варіант, більш підходящий.

У продажу є корми м’які та сухі. Перші – більш звичні тваринам, у яких багато вологи. Але зберігаються вони лише в герметично закритій упаковці. Є різні уподобання з додаванням овочів або без них. Також є варіанти у пакетах або у вигляді консервів. Сухі корми зберігаються довго, але обов’язково у кота повинен бути доступ до свіжої і чистої води.

Варто звертати увагу і на виробника. Відомі бренди використовують компоненти для своєї продукції високої якості, а тому корм збалансований і корисний. Який би ви варіант корму преміум класу не вибрали для свого улюбленця, він обов’язково віддячить вам за таку турботу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни