Контррозвідка СБУ затримала російських агентів, які намагалися влаштуватися до ЗСУ – Новини України

Контррозвідка СБУ затримала російських агентів, які намагалися влаштуватися до ЗСУ - Новини України

Фото: ssu.gov.ua

Контррозвідка СБУ затримала агентів Росії, які намагалися влаштуватися до підрозділів ЗСУ. Зрадниками виявились двоє мешканців Вишгородського району, які сприяли російським військам під час тимчасової окупації частини Київської області. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними прес-служби, озброєні чоловіки брали активну участь у так званих фільтраційних заходах, вишукуючи серед місцевих жителів українських патріотів, які чинили опір загарбникам. Також вони катували малолітнього хлопця за те, що він допомагав підрозділам ЗСУ виявляти техніку та місця дислокації окупантів.

Після звільнення Київської області посібники окупантів залишилися на території регіону, повідомили у НБУ.

Щоб розвідувати та передавати ворогам інформацію про маршрути переміщення та місця базування західного озброєння, один із зрадників виїхав до сусіднього регіону, де підписав контракт із ЗСУ, інший – хотів “покликатися” від однієї з територіальних громад поблизу Києва.

– Але співробітники СБУ ретельно стежили за кожним кроком ворожих агентів та своєчасно викрили їхні плани, – зазначили у прес-службі.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманих про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах військового стану. Суд обрав затриманим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Перевіряються зв’язки зрадників із представниками спецслужб РФ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни