Концентрація чадного газу перевищувала норму у 70 разів. Оприлюднені подробиці трагедії

Про трагедію у Коломиї говорили на пресбрифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації 2 грудня. 02 Грудня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 69 Ілюстроване фото. У Коломиї троє молодих чоловіків і дівчина не прокинулися після того, як запустили котел

Нагадаємо, у Коломиї троє хлопців та дівчина загинули від отруєння чадним газом. Як повідомила поліція області, 1 грудня приблизно о 14:30 до поліції звернулася коломиянка і повідомила, що виявила вдома тіла своєї 20-річної родички та її товаришів — 18, 25 і 29 років.

Поліція з’ясувала, що причина смерті — отруєння чадним газом.

Як повідомив керівник обласної поліції Сергій Безпалько, трагедія в Коломиї — не перша в області внаслідок необережного поводження з опалювальними приладами останнім часом. Загалом на Прикарпатті вже загинули одна дитина і вісім дорослих. Щодо випадку в Коломиї, то там зафіксовано перевищення концентрації чадного газу у 70 разів. Попередньо порушено кримінальне провадження, інформують “Вікна”.

Події розгорталися так: людина приїхала з-за кордону, запросила друзів і разом з ними святкувала приїзд. У квартирі запустили котел, щоб обігрітися. У підсумку люди заснули й не прокинулися.

За словами начальника управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Володимира Чернецького, випадки загибелі людей внаслідок отруєння чадним газом трапляються щороку, зокрема з настанням холодів. Причини завжди схожі: люди перед тим, як запускати опалювальні прилади, не обстежують їх, також не перевіряють димовентиляційні канали. Буває, що під час ремонту їх просто закривають і це може призвести до трагедії.

Раніше від отруєння чадним газом загинули 89-річна пенсіонерка і 27-річний чоловік.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни