Комунальні стоянки, готовність прийняти посольство США та фірмові магазини у мікрорайонах міста: що обговорюють франківці

Місцева влада Івано-Франківська заявила, що готова прийняти посольство США у разі його рішення про переїзд у Західну Україну. Ця новина викликала хвилю обговорень.

Не менше коментували й новину про те, що паркувальні зони у місті стануть комунальними.

Також ажіотаж викликала новина про те, щоб відкрити у мікрорайонах міста фірмові магазинчики «Купуй Івано-Франківське».

Що говорили та як реагували, дізнавалася Фіртка.

Так, міський голова Руслан Марцінків заявив, що в Івано-Франківську розглядають можливість розмітити посольство США на Локомотиворемонтному заводі, де територію можна огородити за всіма вимогами.

За його словами, влада готова відгородити цю територію відповідно до вимог установи.

«Готуємо листа до посольства США, яке розглядає можливість переїхати в Західну Україну, то Івано-Франківськ готовий допомогти та прийняти посольство США», — зазначив очільник міста.

Зауважимо, що за даними ЗМІ, на тлі загрози вторгнення Росії до України посольство США у Києві обговорює можливість переїзду у західні регіони.

Таку новину коментували здебільшого з іронією.
 
 Також чималий резонанс викликала новина про створення комунального підприємства, яке займатиметься паркінгами.
Зокрема, 8 лютого міський голова Івано-Франківської територіальної громади Руслан Марцінків заявив, що надалі у місті планують облаштовувати лише комунальні паркувальні майданчики.
Очільник міста також додав, що деякі вже наявні паркінги перейдуть у комунальну власність.
Так, насамперед паркінги у місті облаштують на Південному та Північному бульварах, а також на вулицях Гурика, Чорновола, Бандери, Довженка, Юності та Незалежності.
Таку новину жваво обговорюють у соціальній мережі.
Крім цього, у мікрорайонах міста хочуть відкрити фірмові магазини. Тут продаватимуть продукцію лише місцевих виробників.

Місцевим товаровиробникам в рази складніше потрапити на прилавки великих супермаркетів. Тому, кажуть у Департаменті економічного розвитку, така підтримка їм вкрай потрібна.

Попередньо у місті планують запустити п’ять крамниць у рамках проєкту «Купуй Івано-Франківське». А далі при потребі, кількість збільшать.

Така новина викликала чимало запитань та бурхливе обговорення.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни