Композитор Олександр Скай з Калуша взяв участь у проєкті “Ікони”

Побачило світ музично-поетичне відео “Ікони” — спільна робота сучасного українського поета Андрія Аума та композитора Олександра Ская, які в житті не зустрічалися. 18 Вересня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 240 Кожен ефект, звук і голос автора складається у єдину цілісну моновиставу. Фото: скрін з відео Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Це коротке оповідання про початок війни в Україні, як її відчуває автор тексту, Андрій Аум, та перетворює на емоційний музичний твір Олександр Скай, інформують “Вікна”.

Андрій Аум є автором тексту, а його голос, який звучить у композиції, створює головну смислову лінію цього твору.

У співпраці з композитором Олександром Скаєм, який огорнув поезію в аудіальну форму, “Ікони” відчуваються як живе сучасне поетичне мистецтво.

Кожен ефект, звук і голос автора складається у єдину цілісну моновиставу, яку проживає людина під час перегляду та прослуховування цього твору.

“Вірш “Ікони” я почав писати за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення росії в Україну, але закінчити його зміг лише через кілька місяців. Далі розпочалася робота з музикою, і я радий, що Pol Solonar погодився надати свою власну композицію. Також з’явилася ідея створити якісне озвучення — тепер аудіо цікаво слухати у навушниках з закритими очима, Олександр Скай створив бінауральні звуки для цієї композиції. Талановита Ангеліна Пальчик створила відео на цей вірш і вийшла закінчена композиція. Хоча всі члени команди ніколи не зустрічалися разом і один з одним, та ми вже створили кілька спільних проєктів. Я радий, що є однодумці у всіх куточках нашої країни, я радий, що люди відчувають зміни навколо і бажають стати самими цими змінами для себе”, — зазначає автор тексту “Ікон”.

Це вже другий спільний твір творчого тандему з серії робіт, яка поступово виходить на Youtube-каналі Андрія Аума. Першим був твір “Поїзд”.

Довідка. Олександр Скай український музикант і композитор. Засновник таких музичних проектів, як Light Dreams (музичний дует, котрий звучить у напрямку живої електронної та chillout/liquid DnB музики і вже має на своєму рахунку 6 альбомів.) та Ambiotik (музично-лікувальний проект для реабілітації та гармонізації людей, постраждалих від стресу та наслідків війни). 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни