Комплексний підхід до ремонту доріг: влада Коломиї зустрілася з мешканцями вул. Р. Шипайла. ФОТО

Суспільство

Комплексний підхід до ремонту доріг: влада Коломиї зустрілася з мешканцями вул. Р. Шипайла. ФОТО

Вчора

Сьогодні міський голова Богдан Станіславський разом з представниками депутатського корпусу зустрілися  з мешканцями вулиці Романа Шипайла. Таким чином ремонт коломийських доріг планують робити  комплексно.
На цій вулиці необхідно зробити капітальний ремонт дороги, облаштування водопроводу й тротуарів, повідомив мер у фейсбуці.

За його словами, щоб згодом не нищити нову дорогу, спочатку потрібно вирішити питання підключення комунікацій. На цій затишній вулиці наразі немає доброго підключення до водопроводу та каналізації. Також є постійні проблеми з газопроводом.

 
“Тому ми зібралися, щоб обговорити підготовчі роботи перед оновленням вулиці, – розповідає Богдан Станіславський. – Працюватимемо в кооперації – придбання матеріалів візьмуть на себе мешканці прилеглих будинків. Також ведемо переговори з Івано-Франківськгазом щодо оновлення газової труби.

Дякую мешканцям вулиці Шипайла за добрий діалог та співпрацю. Адже робимо для людей, а отже треба врахувати їхні потреби. Якщо нам все вдасться, літом дорогу тут буде зроблено. Такий формат зустрічей плануємо з мешканцями всіх вулиць й дворів де цьогоріч робитимемо ремонт”.


Нагадаємо, 2021 року за кошти з держбюджету, які виділили за сприяння народного депутата Андрія Іванчука, в Коломиї капітально відремонтували вул. Шкрумеляка, Чайковського, Винниченка, Старицького.
До теми: Цьогоріч у Коломиї капітально відремонтують вулиці Довбуша та Гетьманську

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни