Компанія Meta заперечила, що український контент Facebook модерують з Росії – Новини України

Компанія Meta заперечила, що український контент Facebook модерують з Росії - Новини України

Український контент у Facebook, який потребує мовної й культурної експертизи, перевіряють лише українські модератори. Ані модераторів, ані офісу в Росії компанія Meta не має. Про це  представники компанії заявили на онлайн-брифінгу для українських медіа, пише The Village Україна.

За модерацію контенту в Meta відповідають близько 15 тисяч людей. Команди розташовані по всьому світу в усіх основних часових поясах і можуть переглядати контент більш як 70 мовами, включно з українською.

Компанія запевняє, що правила спільноти побудовані так, що унеможливлюють їхню вільну інтерпретацію або суб’єктивність. Тому будь-які два модератори, які перевіряють один і той самий контент на відповідність правилам спільноти, ухвалюють щодо нього однакові рішення. 

Також Meta пояснила, що пости не видаляють автоматично лише через те, що на них надійшло багато скарг. З іншого боку, навіть однієї скарги буде достатньо, якщо допис порушує правила.

У січні 2023-го в Мінцифри повідомили, що Meta розробила й ухвалила адаптовану політику модерації контенту для висвітлення війни в Україні. Фото зі сценами насильства розмивають, переглянути їх можно, натиснувши на зображення.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни