Комітет Ради рекомендував продовжити воєнний стан та мобілізацію – Новини України

Комітет Ради рекомендував продовжити воєнний стан та мобілізацію - Новини України

Фото: facebook.com/iamo.armyinform

Комітет Верховної Ради рекомендував схвалити укази президента про продовження термінів дії воєнного стану та загальної мобілізації. Законопроєкти парламент розгляне найближчими днями. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

– Комітет ВРУ з питань оборони підтримав продовження строку дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів до 19 лютого 2023 року. Відповідні постанови #8189 та #8190 рекомендовані до схвалення на пленарному засіданні, яке відбудеться в найближчі дні, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Володимир Зеленський 8 листопада зареєстрував у парламенті законопроєкти № 8189 та 8190 про затвердження його указів щодо продовження дії воєнного стану і терміну проведення загальної мобілізації. Президент запропонував пролонгувати дію воєнного стану та термін проведення загальної мобілізаціїв з 21 листопада на 90 діб.

Україна вже тричі продовжувала дію воєнного стану і терміни проведення загальної мобілізації. Останній раз – 15 серпня на 90 діб. Вперше Володимир Зеленський підписав укази “Про запровадження воєнного стану в Україні” та “Про загальну мобілізацію” 24 лютого, у перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни