Командир “десятки” отримав “Хрест бойових заслуг”

Під командуванням Михайла Сидоренка захисники зараз воюють на найгарячішому напрямку — титанічно боронять Бахмут. 14 Грудня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 286 Михайло Сидоренко командує “десяткою” з березня

Командир 10-ої гірсько-штурмової бригади, полковник Михайло Сидоренко відзначений високою державною нагородою. Президент України Володимир Зеленський вручив йому “Хрест бойових заслуг”. Ця нагорода дається за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Коломиї Богдана Станіславського.

Михайло Сидоренко командує “десяткою” з березня. Під його керівництвом наші воїни з 30 березня по 2 квітня перейшли у наступ та звільняли населені пункти Київської області. Також під його командуванням захисники відбили масований наступ ворога та втримали рубежі біля Покровського Донецької області, а зараз — титанічно боронять Бахмут.

“Від всієї Коломийської громади щиро вітаю командира “едельвейсів” з отриманням відзнаки. Наші захисники найкращі. Всі: від командира до солдата. І кожна нагорода, яку вони отримують, — заслужена, адже це результат титанічних зусиль та незламної боротьби”, — написав міський голова.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни