Коломиянам, які протестують проти абонплати за воду, погрожують судами – Новини Галича

Протягом січня до КП «Коломияводоканал» надійшло чимало заяв- відмов від плати за абонентське обслуговування.

Про це повідомили у самому підприємстві.

“Пунктом п. 11 ч.1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» встановлено одне з нововведень – це плата за абонентське обслуговування, яка нараховується при наданні послуг. Плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує  для відшкодування витрат, пов’язаних з укладенням договору, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води, а також за виконання інших функцій”, – кажуть у “Водоканалі”.

Оплата загалом не повного обсягу наданих послуг підприємства споживачем (включно з водопостачанням та водовідведенням, плату за абонентське обслуговування) призведе до виникнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, за яку, згідно з законодавством передбачено:

  • обмеження / припинення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;
  • стягнення заборгованості в судовому порядку з віднесенням судового збору на рахунок боржника, а також нарахування пені, інфляційних та річних втрат підприємства.

“Відмова від плати за абоненське обслуговування КП «Коломияводоканал» кваліфікуватиметься як відмова від послуг з централізованого водопостачання та водовідведення загалом!”, – кажуть комунальники.

Читайте також: У Коломиї підвищили ціни на проїзд у громадському транспорті

  • Категорії: Гроші, Життя, Комуналка, НовиниПомічено: абонплата, відключення, вода, Водоканал, Коломия, тарифи

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни