Коломийські школярі вчились робототехніці та робили хімічні експерименти. ФОТО

Новини Коломийські школярі вчились робототехніці та робили хімічні експерименти. ФОТО Сьогодні
Наука може бути цікавою та дуже інноваційною. У цьому точно переконались учні коломийських шкіл, які у понеділок прийшли в ліцей №1 імені Василя Стефаника. Туди до них приїхала мобільна наукова лабораторія Tech StartUp School, яка працює за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, розповів у фейсбуці міський голова Богдан Станіславський.

Професіонали знайомили дітей із 3D-моделюванням та молекулярною кухнею, вчили збирати віртуальну роботомашину, керувати роботами, користуватись вольтметром, виділяти ДНК та проводити реакції з виявлення амінокислот.
“Звучить захопливо, а на практиці вражає ще більше. Не дивно, що на подію зібрались любителі фізики, хімії та робототехніки зі всієї громади.

Дуже дякую Tech StartUp School, що відгукнулись на моє запрошення та приїхали в Коломию. Наші діти мають великий потенціал в науці, постійно здобувають призові місця на різних конкурсах та змаганнях. Ось такі навчання їх особливо цікавлять, бо дозволяють дізнаватись нове та ще більше поглиблювати свої знання. Тому чекаємо ще таких чудових уроків!” – йдеться у дописі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни