Коломийські рятувальники провели профілактичний рейд на міському озері. ФОТО

Суспільство

Коломийські рятувальники провели профілактичний рейд на міському озері. ФОТО

Сьогодні

Відколи водойми почали вкриватися кригою, люди масово почали виходити на лід. Традиційно, така легковажність дуже часто має трагічні наслідки.
Тож, аби попередити зростання кількості небезпечних подій на зимових водоймах, рятувальники Коломийського РУ ГУ ДСНС в області посилюють профілактичну роботу та нагадують громадянам правила безпеки на кризі. Аби донести важливу інформацію до громадськості та щоб вона запам’яталася ,рятувальники вручають мешканцям листівки у яких прописано правила поводження на обледенілих водоймах, повідомляє Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Так, 3 лютого рятувальники здійснили черговий рейд біля міського озера в Коломиї, аби нагадати людям про небезпеку перебування на льоду. Під час спілкування з рибалками та містянами, працівники ДСНС зауважили, щоб ті не забували: перш ніж ступати на лід, слід впевнитися в його міцності та надійності, взяти із собою речі, що можуть згодитися в разі небезпеки. Крім того, представники Служби порятунку звернули увагу рибалок на ризик переохолодження та обмороження, і розповіли, як надавати першу допомогу в разі впливу низьких температур на організм людини.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни