Коломийська й Надвірнянська громади отримали автомобілі в рамках проєкту ПРООН. ФОТО

Новини

Коломийська й Надвірнянська громади отримали автомобілі в рамках проєкту ПРООН. ФОТО

Вчора

Триває плідна співпраця між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку ООН в Україні. Починаючи з листопада 2021 року в області реалізується проєкт ПРООН «Посилення стійкості громад» за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

В рамках проєкту сьогодні дві громади Прикарпаття отримали автомобілі, придбані з метою забезпечити рівні можливості для маломобільних груп населення, жителів віддалених сіл, повідомила голова ОДА Світлана Онищук.

Як зазначається, транспортні засоби дозволять підвищити якість надання та доступність медичних та адміністративних послуг у згаданих територіальних громадах.

Коломийська громада матиме можливість зробити доступнішими для громадян адміністративні послуги, а жителі Надвірнянської громади матимуть дистанційний доступ до необхідної медичної допомоги чи консультації.

“Переконана, що підтримка в рамках проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад» дозволить підвищити якість життя мешканців громад та спростити процес отримання життєво важливих послуг”, – написала очіотниця Прикарпаття.
 

Читайте також: Відтепер послуги ЦНАПу коломияни можуть отримати вдома. ФОТО 
 Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.
 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни