Коломийська “десятка” представила у столиці виставку “Портал у війну: на лінії вогню”. ВІДЕО

Відео Коломийська “десятка” представила у столиці виставку “Портал у війну: на лінії вогню”. ВІДЕО Вчора 24 – 27 лютого до річниці повномасштабного вторгнення російського агресора в Києві тривала виставка 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» «Портал у війну/на лінію вогню».

На виставці були представлені бойові здобутки та трофеї наших бійців, ексклюзивні артефакти, привезені просто з поля бою, як-от документи та форма росіян, зброя.

Серед експонатів – фото, зроблені бійцями бригади в зонах бойових дій, а також пресслужбою армійців. До уваги відвідувачів – інтерактивна кімната та фотозони. Під час виставки військові провели низку майстер-класів та конкурсів.
У відкритті виставки взяли участь та мали слово заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр, а також народний депутат України, наш краянин Андрій Іванчук.
10 ОГШБ пропонує переглянути відео з відкриття виставки та дякує усім причетним.
 “Так розпочиналась виставка 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» «Портал у війну // На лінії вогню».

Море вражень та позитивних емоцій, насичена програма та чудові люди навколо.
Ми дякуємо усім та вкотре переконуємось, що народ і армія – єдині !

Слава Україні !” – йдеться на сторінці “Едельвейсів”.До теми: Відео з тренування коломийської “десятки”, опубліковане Андрієм Іванчуком, набрало понад 2 мільйона переглядів
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни