Колишнього чоловіка Кеті Перрі Расселла Бренда звинуватили у зґвалтуваннях – Новини України

Колишнього чоловіка Кеті Перрі Расселла Бренда звинуватили у зґвалтуваннях - Новини України

Фото: Carl Court/Getty Images

Ексчоловіка Кеті Перрі, стендап-коміка Расселла Бренда звинуватили у зґвалтуваннях. Видання The Sunday Times і The Times опублікували матеріали, що містять свідчення чотирьох жінок, які виступили проти Бренда. За даними слідства, вони зазнали домагань та емоційного аб’юзу в період з 2006 по 2013 роки.

Так, одна з жінок під час свідчень заявила, що Расселл згвалтував її в будинку в Лос-Анджелесі 1 липня 2012 року. У журналістів також є медичні документи, які підтверджують, що після того, що сталося, дівчина зверталася до центру допомоги жертвам зґвалтування. У матеріалах справи також є скріншот листування  жертви з Брендом, де вона пише “Коли жінка каже ні, це означає ні”, на що Рассел відповідає: “Мені дуже шкода”.

Друга жінка заявила, що на момент інциденту їй було лише 16 років. Вона зустріла коміка в Лондоні у 2006 році під час походу по магазинах. Шоумен потягнувся до її сумки, дістав з неї сукню і сказав: “Ти одягнеш це на наше побачення наступного тижня”. Тоді дівчина зізналася Расселлу, скільки їй років, але його це не злякало. Під час побачення він ще раз уточнив її вік, сказавши: “Мені начхати, навіть якщо тобі 12. Мені просто потрібно розуміти, наскільки це законно”. Їхні стосунки тривали близько трьох місяців. Жінка стверджує, на початку їхнього роману він був “чарівним”, але згодом почав проявляти аб’юз по відношенню до неї.

Згідно зі свідченнями третьої жертви, Расселл погрожував подати на неї до суду у разі, якщо вона розповість комусь про те, що він зґвалтував її під час спільної роботи у Лос-Анджелесі у 2013 році. До позову приєдналася і колишня дівчина Бренда Джордан Мартін. Екскохана коміка заявила, що в період їхніх стосунків зазнала фізичного та емоційного насильства, про що вона писала у своїй книзі “Зв’язок зі знаменитістю”, видану ще у 2014 році.

Сам Рассел незадовго до публікації розслідування записав відеозвернення, в якому спростував усі звинувачення. Він визнав, що в минулому вів “розгульний” спосіб життя, але додав, що всі його зв’язки з жінками були лише за взаємною згодою. Артист заявив, що став жертвою “скоординованої атаки”.

Рассел Бренд був одружений зі співачкою Кеті Перрі з 2010 по 2012 рік. Пара заявила, що причиною розриву стали “непримиренні розбіжності”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни