Колишній нардеп від ОПЗЖ Олег Волошин постане перед судом за держзраду

Упродовж останніх років народний депутат України, виступаючи з трибуни Верховної Ради України, а також у численних інтерв’ю та ефірах на телебаченні розповсюджував пропагандистські наративи рф та вів підривну діяльність проти України. 01 Травня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 128 Олегу Волошину загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо підозрюваного у державній зраді колишнього народного депутата України від забороненої партії ОПЗЖ Олега Волошина, інформує Державне бюро розслідувань.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Встановлено, що упродовж останніх років народний депутат України, виступаючи з трибуни Верховної Ради України, а також у численних інтерв’ю та ефірах на телебаченні розповсюджував пропагандистські наративи рф та вів підривну діяльність проти України.

Його слова спотворювали дійсний стан справ у військово-політичному житті країни, у чутливих для людей соціальних питаннях тощо.

На думку експертів, всі його виступи у сукупності та за загальним змістом є однією з форм підривної діяльності. Він фактично займався пропагандою, яка сприяла досягненню політичних цілей військово-політичного керівництва російської федерації відносно Української держави.

Цим він шкодив суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Депутат обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України) та нанесені умисних легких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України) за побиття ветерана АТО влітку 2020 року скеровано до суду.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни