“Коли неймовірне ймовірно”. Сили оборони за день захопили понад десять ворожих позицій біля Бахмута

Збройні Сили України продовжують рухатись вперед на Бахмутському напрямку в районах передмістя. 15 Травня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 207 В самому Бахмуті дуже гаряче, тривають запеклі бої. Фото: Getty Images Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Наші підрозділи за неділю, 14 травня, захопили більше десяти ворожих позицій на півночі та півдні околиць Бахмута та зачистили значну площу лісового масиву в районі Іванівського. Взято в полон ворожих солдат з різних частин, повідомила в Telegram заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Всупереч всім обставинам. Коли неймовірне ймовірно. Хто знає реальную обстановку і знаходиться зараз там, розуміє всю гостроту ситуації. Це коли 1 метр по складності виконання завдань вартує 10 км. Наші діють на межі надлюдських можливостей. Діють твердо, рішуче і професійно”, — йдеться в повідомленні.

В самому Бахмуті дуже гаряче, зазначає Ганна Маляр. Ворог зібрав там усі сили і намагається просуватись, знищуючи все на своєму шляху. Тривають запеклі бої.

Завдяки продуманому плануванню командування та миттєвій реакції на дії ворога, стійкості та мужності наших воїнів, станом на зараз противник не може оточити місто та досягти гучної перемоги на цьому напрямку, акцентувала заступниця міністра оборони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни