Колцентр “Прикарпаттяобленерго” щодня отримує 9000 повідомлень про графіки вимкнень

Щоденно колцентр компанії опрацьовує понад 9 000 типових та однотипних запитань від клієнтів, які стосуються графіків погодинних вимкнень. 08 Грудня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 384 Прикарпатців просять телефонувати в колцентр компанії виключно через аварійні ситуації

У зв’язку із цим додзвонитись в колцентр не мають змоги люди, які хочуть повідомити про аварійні ситуації в мережах: обриви проводів через обмерзання та падіння дерев на лінії, йдеться в повідомленні АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Обриви проводів на лініях під напругою загрожують життю мешканців. Якщо про ці ситуації не знають у колцентрі, диспетчери не можуть знеструмити небезпечну ділянку, що загрожує нещасними випадками через ураження струмом. Удар струмом призводить до смертельних випадків.

Тому мешканців та представників бізнесу Прикарпаття просять телефонувати в колцентр компанії виключно через виявлення обірваних проводів та інших небезпечних ситуацій в мережах. Це допоможе вберегти життя людей та тварин.

Як правило, вся інформація про вимкнення за графіком є на сторінці компанії у Facebook, на сайті компанії або у чат-боті Viber. Отримати відповіді на інші запитання можна за електронною адресою колцентру [email protected]

Важливо! Помітивши обірваний провід, не наближайтесь до нього ближче, ніж на 8 метрів та за можливості обгородіть ділянку навколо місця аварії в радіусі восьми метрів, щоб попередити інших.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни