Кохання посеред війни. Калушани вітали з одруженням захисників України

Днями калушани стали свідками народження двох нових сімей: одружилися дві пари молодят, серед яких троє — військові. 15 Листопада, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 1333 Молодята, військові Ірина та Василь, дали обіцянки вірності

На рушничок щастя стали захисники України Ірина (Діля) та Василь й учасник бойових дій в зоні АТО/ООС Дмитро та його наречена Світлана, повідомив міський голова Андрій Найда.

Сюрприз для Дмитра й Світлани влаштували у концертній залі. Їх історію кохання розповідали на сцені актори народного театру «Легенда», учасником якого є наречений. На сцені молодята дали й свої обіцянки вірності.

Дмитро Равх — професійний актор, в театральному житті якого була сцена Львівського обласного драматичного театру, Харківського театру. Потім — АТО, поранення і рідна домівка. Світлана — перша і щира любов, до якої він йшов так багато років. А реєстрація шлюбу перетворилася на справжню казку, про яку і не здогадувалася наречена.

“Друзі та актори театру “Легенда” підготували справжній сюрприз, про який ні на мить не здогадувалася Світлана, адже в концертний зал ми запросили їх на фотосесію та термінову репетицію мініатюри, де без Дмитра зовсім не обійтися.

Ось на сцені з‘являються актори, вони говорять про кохання, їх кохання, їхні життя. Дмитро не зводить очей з нареченої, а вона зачаровано дивиться на нього, навіть на мить не здогадуючись, що все це для неї!

Вперше реєстрація шлюбу відбулася тут, на сцені, де він навчався, якою він живе, яка стала його роботою і його життям.

Ось так це велике почуття кохання поєднало сьогодні долі та сцену!” — розповіли в Калуському відділі ДРАЦС у Калуському районі Івано-Франківській області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни