Кого зі зрадників ліквідували? Робота підпілля та ЗСУ у 2022 році

У 2022 році українське підпілля здійснило низку успішних операцій. Ліквідовано щонайменше дванадцять політиків-зрадників та сім правоохоронців-колаборантів. Більшість зрадників знищили на Херсонщині та Запоріжжі. 17 Січня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 314 Чотирьох зрадників ліквідували в серпні, а також скоїли три замахи.  Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ліквідовані державні зрадники були представниками проросійських заборонених партій: ОПЗЖ, “Блоку Володимира Сальдо“, Опоблоку, “Русі Єдиної”, КПУ, “Держави”. Також у список ліквідованих потрапили один представник “Нашого краю” та нардеп “Слуги народу”, який у минулому був “регіоналом”, повідомляє “Чесно”.

Для українського підпілля і ЗСУ найбільш результативними місяцями були серпень та листопад. Чотирьох зрадників ліквідували в серпні, а також скоїли три замахи. 

У листопаді ліквідували трьох зрадників, зокрема самопроголошеного голову Якимівської селищної ради Максима Зубарєва та заступника голови Херсонської окупаційної адміністрації Кирила Стремоусова, який очолив топ-10 держзрадників 2022 року.  

Правоохоронців-колаборантів ліквідовували переважно за допомогою вибухівки. Найбільше правоохоронців вдалося ліквідувати на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. 

“Політична пам’ять має зберігати інформацію не лише про живих, а й про мертвих зрадників. Історія не має забувати їхні імена. Громадяни повинні пам’ятати про те, що вони зробили для допомоги ворогу, який здійснює геноцид нашого народу”, — наголошує лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Насправді ліквідованих держзрадників може бути більше. У Реєстрі держZрадників створена окрема рубрика “Мертві”. З огляду на те, що окупанти періодично поширюють недостовірну інформацію, Рух ЧЕСНО вносить у цей список тих зрадників, чию смерть підтвердили офіційні джерела.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни