Клуб мерів міста Коломиї звернувся до Церкви святкувати Різдво 25 грудня

Святкуймо Різдво Христове 25 грудня. З таким зверненням до мешканців громади та отців звертається Коломийська група «Ініціативи 1 грудня» та Клуб мерів міста Коломиї. 07 Грудня, 2022, 07:30 Прикарпаття Переглядів: 550 Коломиян закликали відзначати одне із найбільших християнський свят разом із цивілізованим світом

“6 грудня відбулось спільне засідання цих двох організацій. Я разом із відомими коломиянами Ігорем Довганюком, Валерієм Ковтуном, Іваном Палагнюком, Ольгою Руданець та Юрієм Овчаренком обговорили питання, яке турбує зараз багатьох — коли святкувати Різдво”, — розповів міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Коломийська група «Ініціативи 1 грудня» та Клуб мерів міста Коломиї вирішили закликати коломиян відзначати одне із найбільших християнський свят разом із цивілізованим світом.

“Ми мусимо впевнено і наполегливо викорінювати з нашого духовного простору, наших християнських цінностей і звичаїв все те, що пов’язує нас із росією. Ми готові до повернення Григоріанського календаря в нашу християнську традицію. Не хочемо мати нічого спільного з рашистами і їхніми симпатиками”, — йдеться у зверненні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни