Кличко: У січні ми були готові оголосили евакуацію Києва – Новини України

Кличко: У січні ми були готові оголосили евакуацію Києва   - Новини України

Фото: facebook.com/UAinTR

Через масовані удари РФ по міській інфраструктурі в січні цього року влада Києва була готова оголосити евакуацію жителів столиці. Але погода сприяла тому, щоб кияни не гостро відчували блекаут, заявив мер міста Віталій Кличко в інтерв’ю виданню Redaktionsnetzwerk Deutschland, передає DW.

– У січні ми були близькими до того, щоб закликати населення до евакуації. Найважчий блекаут тривав 14 годин. Не було світла, води, опалення. На щастя, погода була м’якою, – сказав Кличко.

Очільник столиці також високо оцінив військову допомогу Німеччині Україні, наголосивши на ролі ЗРК Iris-T німецького виробництва у відображенні російських ракетних ударів. Він також закликав прискорити подальше постачання зброї.

РФ вже декілька місяців ціленаправленно знищує українську енергосистему. Останній масований удар по енергоб’єктам був здійснений 9 березня. Наразі відновлення енергосистем продовжується.

Піком активності ворожих ракет став січень. Особливо гостро наслідки ударів відчували в Києві – блекаути тривали до 14 годин. Останнім часом ситуація стабілізувалась, але станом на ранок 13 березня застосовуються стабілізаційні відключення.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни