Кличко показав, як зимують тварини у Київському зоопарку – Новини України

Кличко показав, як зимують тварини у Київському зоопарку - Новини України

У Київському зоопарку встановили генератори, щоб забезпечити тварин світлом та теплом під час відключення електроенергії. Відео опублікував у своєму Фейсбуці мер столиці Віталій Кличко.

– Як і люди, тварини мають бути у теплі. Відсутність опалення в їхніх зимових будинках може призвести до хвороб і навіть до смерті деяких видів. Сьогодні у столичному зоопарку теплопостачання забезпечують завдяки генератору, підключеному до котельні. Ще 2 приміщення, які не підключені до котельні, живлять від окремого генератора, – написав Кличко.

Як зазначив столичний градоначальник, для горили Тоні в зоопарку встановили спеціальну пічку, щоб топити дровами, оскільки нещодавно тварина перенесла операцію та потребує комфортних умов.

– Для горили Тоні, наприклад, встановили булеріан – сучасну дров’яну піч, яка в умовах відсутності електроенергії, опалення та газу зможе обігрівати його житло. Він уже поважного віку. Тоні 48 років. І нещодавно він пережив складну операцію. Тому вимагає особливого догляду та комфортних умов, – повідомив мер.

За словами Кличка, всього для зоопарку було закуплено 11 булеріанів, 15 буржуйок та планується придбати ще один генератор. Цього року у Київському зоопарку зимуватимуть окрім постійних мешканців – 200 тварин, евакуйованих із місць бойових дій. Серед них – тигриця Далила із приватного зоопарку Харкова, носухи та дикобрази з-під Херсона та інші тварини.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни