Кличко не відкидає, що Київ до весни може залишитися без опалення через російські атаки – Новини України

Кличко не відкидає, що Київ до весни може залишитися без опалення через російські атаки - Новини України

У разі обстрілу росіянами столичної інфраструктури мешканці Києва можуть на тривалий термін залишитися без опалення. Відновити його до весни буде складно. Про це заявив мер міста Віталій Кличко на Київському безпековому форумі.

– Якщо протягом 24 годин за зовнішньої  температури -5 не буде опалення й води, нам потрібно буде зливати системи опалення, тому що це може призвести до пошкодження систем життєзабезпечення. Ми будемо змушені зливати воду. Це означає, що навесні подати воду буде дуже складно. І на початок весни будуть складні виклики, – наголосив Кличко.

За його словами, у разі відключення опалення температура у квартирах столичних будинків може дорівнювати вуличній. У зв’язку з цим мер Києва закликав місцевих жителів підготуватися до будь-яких сценаріїв.

– Я просив би кожного з киян поговорити з близькими, знайомими, де в кого є будинок, щоб у разі критичної ситуації у вас були опалення й вода – ключові дві складові, – сказав він.

Як зазначив Кличко, “Пунктів Незламності” буде в місті недостатньо для кількості містян, які проживають у столиці.

– У місті Києві на сьогоднішній день перебуває 3,5 мільйона людей. 430 пунктів обігріву – смішно. І 500 не допоможе, і 5 тисяч буде замало. Не дай Боже в ситуації вони захлинуться від кількості людей. Вони створюються не для того, щоб там жити. Це для тимчасового перебування у короткий термін, – нагадав градоначальник.

Мер Києва заявив, що наразі на території Київщини немає російських окупантів, але не виключив повторної спроби росіян захопити столицю України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни