Кислиця назвав знущанням заяву Небензі про ППО у Дніпрі – Новини України

Кислиця назвав знущанням заяву Небензі про ППО у Дніпрі - Новини України

Фото: facebook.com/sergiy.grau

Сергій Кислиця прокоментував слова свого “колеги” з Росії на засіданні Ради безпеки ООН. Постійний представник України назвав “знущанням” заяву Василя Небензі про те, що багатоповерхівку у Дніпрі було зруйновано через роботу ППО.

– Ми чули божевільні заяви про військових комарів, брудні бомби тощо. Сьогодні небензя пішов ще далі. Це справжнє знущання, коли співучасник злочинів над людством вбирається в мантию проповідника і пояснює, яку конфесію в Україні слід визнати канонічною, – написав Кислиця у своєму твіттері.

Постійний представник Росії при ООН Василь Небензя заявив, що російську ракету у Дніпрі збила ППО. Встановлення ППО у житловому кварталі він назвав порушенням норм міжнародного гуманітарного права. За словами Небензі, “якби українська влада прислухалася до вимог міжнародного гуманітарного права, цієї трагедії не сталося б”.

17 січня в Нью-Йорку відбулося засідання Ради Безпеки ООН на тему «Загрози міжнародному миру та безпеці». Сергій Кислиця повідомив, що за даними ПС України, ракета Х-22 була випущена Росією з далекого бомбардувальника Ту-22М3. Цей тип ракети з бойовою частиною масою 950 кг призначений для ураження авіаносних груп у морі. Вони менш точні, ніж більшість сучасних ракет, та їх використання проти густонаселених житлових районів є явним військовим злочином.

17 січня влада України назвала кількість загиблих внаслідок ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Після завершення пошуково-рятувальних робіт знайшли 45 тіл, п’ятеро дітей залишилися сиротами.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни