Кім Чен Ин прибув до Росії на бронепоїзді – Новини України

Кім Чен Ин прибув до Росії на бронепоїзді - Новини України

Фото: REUTERS

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин прибув до Росії. Його бронепоїзд був помічений на станції Хасан, що знаходиться на кордоні між Північною Кореєю і Росією. Про це пише Kyodo.

Російське неназване джерело підтвердило цю подію та зазначило, що Кім Чен Ин вже перебуває на території Росії. Зі станції Хасан він має намір поїхати до Владивостока, де відбудеться очікувана зустріч з російським лідером Володимиром Путіним.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив Reuters, що це буде “повноцінний візит”. Під час цього візиту відбудуться переговори між двома делегаціями, і після цього, за потреби, лідери продовжать спілкування наодинці.

Про те, що Кым Чен Ин їде до Кремля, напередодні повідомляла агенція Bloomberg.  За даними журналістів, ці зустрічі можуть бути пов’язані з можливим постачанням боєприпасів від Північної Кореї до Росії. КНДР має великий арсенал артилерії та ракет, які можуть бути використані у війні. Росія може використовувати ці боєприпаси для нецільових атак. Хоча це постачання може не мати великого впливу короткостроково, воно може допомогти Росії подовжити війну та забезпечити свій власний військовий потенціал.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни