Кількість загиблих в результаті обвалу мосту в Індії збільшилась до 132 – Новини України

Кількість загиблих в результаті обвалу мосту в Індії збільшилась до 132 - Новини України

Фото: STRINGER/REUTERS

В Індії продовжується операція по рятуванню людей, що знаходились на підвісному мості в штаті Гуджарат на заході Індії під час обвалення. Як повідомляє Xinhua, за останніми данними жертвами ЧП стали 132 людини.

Серед загиблих є жінки й діти. Ще близько 177 людей були врятовані. Також зазначається, що рятувальна операція тривала всю ніч.  Згідно останнім данним, близько 19 людей були госпіталізовані до лікарні з серйозними травмами.

Пішохідний міст британської епохи обвалився в неділю ввечері, зануривши сотні людей у ​​річку Маччху в місті Морбі, приблизно за 241 км на захід від Ґандінаґара, столиці Гуджарату. За словами очевидців,  в момент обвалу на мосту перебувало понад 400 людей.

Міст є популярною туристичною визначною пам’яткою в цьому районі, який відкрили для відвідування всього кілька днів після ремонту.

– Ремонт відбувся минулого тижня. Ми також шоковані. Ми вивчаємо це питання. Уряд бере на себе відповідальність за цю трагедію, — цитує місцевого міністра Брієша Мерджа місцевий телеканал новин NDTV.

Причина обвалу мосту невідома, але місцева влада припустила, що причиною є перенаселеність.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни